Datum Afspraaktijd Aanvang Einde Evenement Accommodatie
23/09/2017 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 2B: ANTW3 - DRAG2 ANTWERP ANTW1
23/09/2017 09:30 09:30 10:30 U10 Girls VHL 1: ANTW2 - DRAG1 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 09:30 09:30 10:30 U10 Girls VHL 4C: ANTW5 - BRAX3 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 08:35 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3B: LEUV2 - ANTW3 LEUVEN LEUV2
23/09/2017 08:35 09:30 10:30 U10 Boys VHL 4C: LEUV3 - ANTW4 LEUVEN LEUV2
23/09/2017 08:30 09:30 10:20 U8 Boys VHL 1: INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI2
23/09/2017 10:00 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
23/09/2017 08:40 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1: NAMU1 - ANTW1 NAMUR NAMU1
23/09/2017 09:10 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur: OREE1 - ANTW1 OREE OREE1
23/09/2017 09:25 10:00 11:25 U14 Boys VHL 1: TEMS1 - ANTW2 TEMSE TEMS1
23/09/2017 09:05 10:00 11:25 U14 Girls VHL 1: LEUV1 - ANTW2 LEUVEN LEUV1
23/09/2017 09:40 10:00 11:00 U12 Girls VHL 4B: BLAC1 - ANTW4 BLACKBIRDS BLAC1
23/09/2017 10:30 10:30 11:30 U12 Boys VHL 4B: ANTW4 - TEMS3 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3B: ANTW3 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 10:30 10:30 11:20 U8 Girls VHL 1: ANTW1 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 10:30 10:30 11:20 U7 Boys VHL 2: ANTW1 - DRAG2 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 10:30 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3B: ANTW4 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 10:00 10:30 11:30 U12 Boys VHL 3B: HERA2 - ANTW3 HERAKLES HERA2
23/09/2017 09:25 10:30 11:30 U10 Girls VHL 1: STIX1 - ANTW1 HASSELT STIX STIX1
23/09/2017 10:25 11:00 12:00 U12 Boys VHL 1A: TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS2
23/09/2017 10:10 11:00 11:50 U7 Boys VHL 3C: MOLH1 - ANTW3 MOL MOLH1
23/09/2017 11:30 11:30 12:55 U16 Girls Nat. 1: ANTW2 - LARA1 ANTWERP ANTW1
23/09/2017 11:30 11:30 12:30 U12 Girls VHL 4B: ANTW5 - LOKE1 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2: ANTW2 - HERA1 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 11:30 11:30 12:20 U8 Girls VHL 2: ANTW3 - INDI2 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 11:30 11:30 12:20 U7 Girls VHL 1: ANTW1 - INDI1 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 11:30 11:30 12:20 U7 Girls VHL 3: ANTW2 - BEER2 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 11:45 12:00 13:25 U14 Girls VHL 3D: DRAG6 - ANTW4 DRAGONS. DRAG4
23/09/2017 11:30 12:00 12:50 U7 Boys VHL 3B: BEER3 - ANTW2 BEERSCHOT BEER2
23/09/2017 12:30 12:30 13:30 U10 Boys VHL 2B: ANTW2 - ISCA1 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 12:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 4A: ANTW3 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 11:30 12:30 13:30 U10 Boys VHL 1: INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI2
23/09/2017 11:55 12:30 13:30 U10 Boys VHL 4B: BRAX5 - ANTW3 BRAXGATA BRAX3
23/09/2017 13:00 13:00 14:25 U14 Boys Nat. 1: ANTW1 - HHUY1 ANTWERP ANTW1
23/09/2017 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 3D: ANTW5 - DRAG4 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 13:25 14:00 15:25 U16 Boys VHL 2B: VRIJ1 - ANTW3 VRIJBROEK VRIJ1
23/09/2017 14:30 14:30 15:55 U16 Boys VHL 1: ANTW2 - SGEO1 ANTWERP ANTW1
23/09/2017 13:55 14:30 15:55 U16 Girls VHL 3A: BRAX4 - ANTW4 BRAXGATA BRAX2
23/09/2017 14:00 14:30 15:55 U14 Boys VHL 3B: VICT5 - ANTW3 VICTORY VICT2
23/09/2017 13:55 14:30 15:20 U8 Girls VHL 2: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX3
23/09/2017 15:00 15:00 16:25 U16 Girls VHL 3B: ANTW3 - TAXA2 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 14:30 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3B: BEER2 - ANTW4 BEERSCHOT BEER2
23/09/2017 16:30 16:30 17:55 U19 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
23/09/2017 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2B: ANTW3 - ANTW2 ANTWERP ANTW2
23/09/2017 15:35 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1: LEUV2 - ANTW2 LEUVEN LEUV1
23/09/2017 18:00 18:00 19:25 U19 Boys Nat. 1: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
24/09/2017 00:15 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: DRAG3 - Bye DRAGONS. DRAG1
24/09/2017 00:50 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: MOLH1 - Bye MOL MOLH1
24/09/2017 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - PI/LA1 ANTWERP ANTW1
24/09/2017 10:00 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - BEER6 ANTWERP ANTW2
24/09/2017 11:00 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: BEER4 - ANTW3 BEERSCHOT BEER1
24/09/2017 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - WADU1 ANTWERP ANTW1
24/09/2017 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - OMBR1 ANTWERP ANTW1
24/09/2017 13:55 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: LARA2 - ANTW2 LARA LARA1
24/09/2017 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - WADU2 ANTWERP ANTW1
25/09/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG2 ANTWERP ANTW1
25/09/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - LEUV1 ANTWERP ANTW2
25/09/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - LEUV2 ANTWERP ANTW2
25/09/2017 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG3 - ANTW2 DRAGONS. DRAG3
25/09/2017 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - LEUV2 ANTWERP ANTW2
25/09/2017 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - LEUV1 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 08:30 08:30 09:55 U16 Boys VHL 1: ANTW2 - DRAG2 ANTWERP ANTW1
30/09/2017 08:30 08:30 09:30 U10 Girls VHL 4C: ANTW3 - ANTW5 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 2A: ANTW1 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 09:30 09:30 10:30 U10 Girls VHL 1: ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 09:00 09:30 10:30 U10 Boys VHL 2B: MECH2 - ANTW2 MECHELSE MECH2
30/09/2017 08:40 09:30 10:30 U10 Girls VHL 1: KEER1 - ANTW2 KEERBERGEN KEER1
30/09/2017 08:40 09:30 10:20 U8 Boys VHL 2: KEER1 - ANTW2 KEERBERGEN KEER1
30/09/2017 09:00 09:30 10:20 U7 Girls VHL 4A: BEER3 - ANTW3 BEERSCHOT BEER2
30/09/2017 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - RACI1 ANTWERP ANTW1
30/09/2017 09:25 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1: TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS1
30/09/2017 08:40 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1: BRUG1 - ANTW2 BRUGGE BRUG1
30/09/2017 09:25 10:00 11:25 U14 Boys VHL 1: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX2
30/09/2017 09:25 10:00 11:00 U12 Girls VHL 4B: TEMS2 - ANTW5 TEMSE TEMS2
30/09/2017 09:45 10:00 10:50 U8 Girls VHL 1: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG4
30/09/2017 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3B: ANTW3 - TAXA1 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B: ANTW4 - BRAX5 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 10:00 10:30 11:20 U7 Boys VHL 2: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT2
30/09/2017 10:25 11:00 12:00 U12 Boys VHL 3A: BRAX4 - ANTW2 BRAXGATA BRAX3
30/09/2017 10:25 11:00 12:00 U12 Boys VHL 4B: BRAX5 - ANTW4 BRAXGATA BRAX3
30/09/2017 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1: ANTW1 - OMBR1 ANTWERP ANTW1
30/09/2017 11:30 11:30 12:30 U12 Boys VHL 3B: ANTW3 - BEER1 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 1: ANTW1 - MECH1 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 10:40 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur: OREE1 - ANTW1 OREE OREE1
30/09/2017 10:55 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4B: MERO1 - ANTW4 VRIJBROEK VRIJ1
30/09/2017 10:55 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3B: MERO1 - ANTW3 VRIJBROEK VRIJ1
30/09/2017 12:30 12:30 13:30 U10 Boys VHL 4C: ANTW4 - MERO1 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 1: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 2: ANTW2 - ANTW3 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3B: ANTW2 - ANTW4 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3C: ANTW3 - VICT4 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 11:10 12:30 13:30 U12 Girls VHL 3A: BRUG2 - ANTW2 BRUGGE BRUG2
30/09/2017 13:00 13:00 14:25 U14 Boys VHL 3B: ANTW3 - LOKE1 ANTWERP ANTW1
30/09/2017 12:45 13:00 14:25 U16 Girls VHL 3B: DRAG4 - ANTW3 DRAGONS. DRAG2
30/09/2017 12:25 13:00 14:25 U14 Girls VHL 2B: BRAX3 - ANTW3 BRAXGATA BRAX1
30/09/2017 13:15 13:30 14:55 U16 Boys VHL 2B: ANTW3 - MECH2 DRAGONS. DRAG4
30/09/2017 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 3D: ANTW4 - ANTW5 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 12:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 3: INDI3 - ANTW2 INDIANA INDI3
30/09/2017 14:30 14:30 15:55 U14 Girls VHL 1: ANTW2 - BAUD1 ANTWERP ANTW1
30/09/2017 15:00 15:00 16:25 U16 Girls VHL 3A: ANTW4 - INDI2 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 14:00 15:00 16:25 U19 Girls Nat. Honneur: WELL1 - ANTW1 WELLINGTON WELL1
30/09/2017 16:00 16:00 17:25 U19 Boys Nat. 1: ANTW1 - BAUD1 ANTWERP ANTW1
30/09/2017 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2B: ANTW2 - BRAX3 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 15:30 16:30 17:55 College League Boys Nat. 0: INDI2 - ANTW2 INDIANA INDI1
30/09/2017 15:55 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2B: BRAX2 - ANTW3 BRAXGATA BRAX3
30/09/2017 15:55 16:30 17:55 College League Girls Nat. 0: TEMS1 - ANTW2 TEMSE TEMS1
30/09/2017 17:30 17:30 18:55 U19 Girls VHL 3B: ANTW4 - LOKE1 ANTWERP ANTW1
30/09/2017 16:35 17:30 18:55 U19 Boys VHL 1: ISCA1 - ANTW2 ISCA ISCA1
30/09/2017 18:00 18:00 19:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - INDI1 ANTWERP ANTW2
30/09/2017 19:00 19:00 20:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - NAMU1 ANTWERP ANTW1
01/10/2017 00:55 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GDEV2 - Bye GREEN DEVILS GDEV1
01/10/2017 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: Bye - HERA4 ANTWERP ANTW2
01/10/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
01/10/2017 08:40 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: SGEO1 - ANTW1 SAINT-GEORGES SGEO1
01/10/2017 10:10 11:30 12:55 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: SGEO2 - ANTW4 SAINT-GEORGES SGEO1
01/10/2017 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - BRUG1 ANTWERP ANTW1
01/10/2017 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - AMAN1 ANTWERP ANTW1
01/10/2017 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - OREE2 ANTWERP ANTW1
01/10/2017 16:05 17:00 18:25 Open League Dames Nat. Honneur: GANT2 - ANTW2 GANTOISE GANT1
02/10/2017 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - INDI5 ANTWERP ANTW1
02/10/2017 19:10 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: BRUG3 - ANTW4 BRUGGE BRUG1
05/10/2017 19:15 21:00 22:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: DRAG6 - ANTW4 DRAGONS. DRAG1
06/10/2017 20:30 20:30 21:55 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - LEOP1 ANTWERP ANTW1
07/10/2017 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 3B: ANTW3 - VICT4 ANTWERP ANTW1
07/10/2017 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL 4B: ANTW5 - BRAX5 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 08:30 08:30 09:30 U10 Girls VHL 1: ANTW2 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 2A: ANTW1 - KEER1 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 09:30 09:30 10:30 U10 Girls VHL 4C: ANTW3 - BRAX3 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 09:00 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B: MECH2 - ANTW4 MECHELSE MECH2
07/10/2017 09:15 09:30 10:20 U8 Girls VHL 2: DRAG2 - ANTW3 DRAGONS. DRAG4
07/10/2017 09:15 09:30 10:20 U7 Girls VHL 1: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG4
07/10/2017 08:40 09:30 10:20 U7 Girls VHL 3: KEER1 - ANTW2 KEERBERGEN KEER1
07/10/2017 10:00 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - LEOP1 ANTWERP ANTW1
07/10/2017 09:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur: WELL1 - ANTW1 WELLINGTON WELL1
07/10/2017 09:20 10:00 11:00 U10 Girls VHL 4C: TAXA1 - ANTW5 TAXANDRIA TAXA1
07/10/2017 10:30 10:30 11:30 U12 Boys VHL 3B: ANTW3 - VRIJ1 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3B: ANTW3 - HERA1 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 10:30 10:30 11:55 U14 Girls VHL 3D: KEMP1 - ANTW5 NOORDERKEMPEN KEMP1
07/10/2017 09:35 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B: LOKE1 - ANTW4 Lokeren HC LOKE1
07/10/2017 10:00 10:30 11:30 U10 Boys VHL 2B: BEER1 - ANTW2 BEERSCHOT BEER2
07/10/2017 09:40 10:30 11:30 U10 Girls VHL 4B: LION1 - ANTW4 Blue Lions HC Tervuren LION1
07/10/2017 10:00 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3B: BEER1 - ANTW3 BEERSCHOT BEER2
07/10/2017 10:30 10:30 11:20 U7 Boys VHL 2: TAXA1 - ANTW1 TAXANDRIA TAXA2
07/10/2017 10:00 10:30 11:20 U7 Girls VHL 4A: HERA3 - ANTW3 HERAKLES HERA2
07/10/2017 10:25 11:00 12:00 U12 Girls VHL 3A: BRAX4 - ANTW2 BRAXGATA BRAX3
07/10/2017 11:00 11:00 11:50 U8 Boys VHL 2: GANT2 - ANTW2 GANTOISE GANT3
07/10/2017 11:30 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 1: ANTW1 - RWSC1 ANTWERP ANTW1
07/10/2017 11:30 11:30 12:30 U12 Boys VHL 1A: ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 1: ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 10:55 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX2
07/10/2017 11:00 11:30 12:20 U7 Boys VHL 3B: VICT2 - ANTW4 VICTORY VICT2
07/10/2017 10:40 12:00 13:00 U12 Boys VHL 3A: BRUG2 - ANTW2 BRUGGE BRUG2
07/10/2017 11:25 12:00 12:50 U8 Girls VHL 1: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX3
07/10/2017 12:30 12:30 13:30 U10 Boys VHL 4C: ANTW4 - ISCA2 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 1: ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 2: ANTW2 - INDI2 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3B: ANTW2 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3C: ANTW3 - KEER2 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 13:00 13:00 14:25 U16 Girls Nat. 1: ANTW2 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
07/10/2017 11:55 13:00 14:25 U14 Boys Nat. 1: LARA1 - ANTW1 LARA LARA1
07/10/2017 12:05 13:00 14:25 U16 Boys VHL 1: LEUV1 - ANTW2 LEUVEN LEUV1
07/10/2017 12:45 13:00 14:25 U16 Girls VHL 3B: BLAC1 - ANTW3 DRAGONS. DRAG4
07/10/2017 13:30 13:30 14:30 U10 Boys VHL 4B: ANTW3 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 13:15 13:30 14:30 U10 Girls VHL 1: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
07/10/2017 13:30 14:00 15:25 U14 Girls VHL 2B: BEER2 - ANTW3 BEERSCHOT BEER2
07/10/2017 14:15 14:30 15:55 U16 Boys VHL 2B: ANTW3 - BAUD2 DRAGONS. DRAG3
07/10/2017 14:30 14:30 15:55 U14 Boys VHL 1: ANTW2 - GANT1 ANTWERP ANTW1
07/10/2017 14:30 14:30 15:55 U14 Girls VHL 3D: ANTW4 - DRAG4 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 14:05 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT1
07/10/2017 14:05 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1: PARC1 - ANTW1 PARC PARC2
07/10/2017 14:25 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2B: BRAX3 - ANTW3 BRAXGATA BRAX3
07/10/2017 16:00 16:00 17:25 U19 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW1
07/10/2017 16:00 16:00 17:25 U16 Girls VHL 3A: ANTW4 - DRAG5 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 17:30 17:30 18:55 U19 Boys VHL 1: ANTW2 - BAUD2 ANTWERP ANTW1
07/10/2017 17:30 17:30 18:55 U19 Girls VHL 2B: ANTW2 - DRAG4 ANTWERP ANTW2
07/10/2017 17:30 18:00 19:25 College League Girls Nat. 0: HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA1
07/10/2017 19:00 19:00 20:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - VICT1 ANTWERP ANTW1
07/10/2017 19:00 19:00 20:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - OMBR1 ANTWERP ANTW2
08/10/2017 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - GANT3 ANTWERP ANTW1
08/10/2017 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: Bye - BEER6 ANTWERP ANTW2
08/10/2017 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - LEOP1 ANTWERP ANTW1
08/10/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - HERM2 ANTWERP ANTW2
08/10/2017 09:05 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: WADU7 - ANTW3 WAT. DUCKS WADU1
08/10/2017 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - PING2 ANTWERP ANTW1
08/10/2017 11:10 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: RWSC1 - ANTW1 WHITE STAR RWSC1
08/10/2017 13:40 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: RWSC1 - ANTW1 WHITE STAR RWSC1
08/10/2017 13:25 14:30 15:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: RACI2 - ANTW2 RACING RACI1
09/10/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - UCCL1 ANTWERP ANTW1
09/10/2017 20:00 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA1
09/10/2017 19:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - ANTW3 HOEGAARDEN HHIH1
09/10/2017 19:25 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - ANTW4 HOEGAARDEN HHIH1
09/10/2017 20:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG1 - ANTW4 HOEGAARDEN HHIH1
09/10/2017 20:10 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG2 - ANTW3 HOEGAARDEN HHIH1
14/10/2017 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: KEMP1 - Bye NOORDERKEMPEN KEMP1
14/10/2017 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 2B: ANTW3 - VICT3 ANTWERP ANTW1
14/10/2017 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL 3A: ANTW2 - VICT2 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 08:30 08:30 09:30 U10 Girls VHL 1: ANTW1 - KEER1 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 08:00 08:30 09:55 U14 Boys VHL 1: VICT2 - ANTW2 VICTORY VICT1
14/10/2017 08:00 08:30 09:30 U10 Boys VHL 1: HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA2
14/10/2017 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B: ANTW4 - MOLH2 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 4B: ANTW4 - TEMS2 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 09:00 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B: VICT1 - ANTW3 VICTORY VICT2
14/10/2017 09:00 09:30 10:20 U7 Boys VHL 3B: VICT5 - ANTW2 VICTORY VICT2
14/10/2017 09:00 09:30 10:20 U7 Boys VHL 3C: VICT3 - ANTW3 VICTORY VICT2
14/10/2017 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
14/10/2017 09:10 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1: RASA1 - ANTW1 RASANTE RASA1
14/10/2017 09:05 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1: ISCA1 - ANTW2 ISCA ISCA1
14/10/2017 09:40 10:00 11:00 U12 Girls VHL 4B: BLAC1 - ANTW5 BLACKBIRDS BLAC1
14/10/2017 10:00 10:00 11:00 U10 Boys VHL 4B: KEMP1 - ANTW3 NOORDERKEMPEN KEMP1
14/10/2017 10:00 10:00 11:00 U10 Girls VHL 4C: KEMP1 - ANTW3 NOORDERKEMPEN KEMP1
14/10/2017 10:30 10:30 11:30 U12 Boys VHL 3A: ANTW2 - ROES1 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 10:30 10:30 11:20 U8 Boys VHL 3B: ANTW3 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 10:30 10:30 11:20 U8 Girls VHL 2: ANTW3 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 10:30 10:30 11:20 U7 Girls VHL 1: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 10:30 10:30 11:20 U7 Girls VHL 3: ANTW2 - VICT2 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 10:00 10:30 11:30 U10 Boys VHL 4C: VICT3 - ANTW4 VICTORY VICT2
14/10/2017 10:00 10:30 11:20 U8 Girls VHL 2: HERA1 - ANTW2 HERAKLES HERA2
14/10/2017 10:00 11:00 12:00 U12 Boys VHL 1A: INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI2
14/10/2017 09:55 11:00 12:00 U10 Girls VHL 1: STIX1 - ANTW2 HASSELT STIX STIX1
14/10/2017 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1: ANTW1 - RWSC1 ANTWERP ANTW1
14/10/2017 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 2B: ANTW2 - LEUV1 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 11:30 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2: ANTW2 - DRAG2 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 2: ANTW1 - KEER1 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 11:30 11:30 12:20 U7 Boys VHL 3B: ANTW4 - BEER3 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 11:30 11:30 12:20 U7 Girls VHL 4A: ANTW3 - BLAC1 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 11:00 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
14/10/2017 11:15 11:30 12:55 U14 Boys VHL 3B: BLAC1 - ANTW3 DRAGONS. DRAG4
14/10/2017 10:55 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3D: BRAX4 - ANTW4 BRAXGATA BRAX2
14/10/2017 10:10 11:30 12:30 U12 Girls VHL 2A: BRUG1 - ANTW1 BRUGGE BRUG2
14/10/2017 12:30 12:30 13:30 U10 Girls VHL 4B: ANTW4 - AALS1 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 1: ANTW1 - INDI1 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 13:00 13:00 14:25 U14 Girls VHL 1: ANTW2 - GANT1 ANTWERP ANTW1
14/10/2017 12:10 13:00 14:25 U16 Boys VHL 2B: LION1 - ANTW3 Blue Lions HC Tervuren LION1
14/10/2017 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 3D: ANTW5 - DRAG6 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 13:25 14:00 14:50 U8 Boys VHL 1: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX3
14/10/2017 14:30 14:30 15:55 U16 Boys VHL 1: ANTW2 - ISCA1 ANTWERP ANTW1
14/10/2017 15:00 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2B: ANTW3 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 14:45 15:00 16:25 U19 Girls Nat. Honneur: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG1
14/10/2017 16:30 16:30 17:55 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 16:30 16:30 17:55 U19 Boys Nat. 1: ANTW1 - LARA1 ANTWERP ANTW1
14/10/2017 16:00 16:30 17:55 Open League Dames Nat. Honneur: HERA2 - ANTW2 HERAKLES HERA1
14/10/2017 15:55 16:30 17:55 U19 Boys VHL 1: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX1
14/10/2017 15:55 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2B: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX3
14/10/2017 18:00 18:00 19:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - ANTW2 ANTWERP ANTW2
14/10/2017 18:00 18:00 19:25 U19 Girls VHL 3B: ANTW4 - DRAG5 ANTWERP ANTW1
14/10/2017 17:30 18:00 19:25 College League Girls Nat. 0: BEER1 - ANTW2 BEERSCHOT BEER1
15/10/2017 00:30 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT5 - Bye VICTORY VICT3
15/10/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
15/10/2017 09:45 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG2
15/10/2017 08:15 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: DRAG5 - ANTW4 DRAGONS. DRAG3
15/10/2017 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW1
15/10/2017 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - MECH1 ANTWERP ANTW1
15/10/2017 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - RASA2 ANTWERP ANTW1
16/10/2017 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - GANT6 ANTWERP ANTW1
16/10/2017 20:00 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: HERA6 - ANTW5 HERAKLES HERA1
21/10/2017 08:30 08:30 09:55 U14 Girls VHL 2B: ANTW3 - HERA3 ANTWERP ANTW1
21/10/2017 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL 4B: ANTW5 - ANTW4 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 08:30 08:30 09:30 U10 Girls VHL 1: ANTW2 - ANTW1 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 08:00 08:30 09:55 U16 Boys VHL 1: VICT2 - ANTW2 VICTORY VICT1
21/10/2017 08:20 09:00 10:00 U10 Girls VHL 4C: TAXA1 - ANTW3 TAXANDRIA TAXA1
21/10/2017 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B: ANTW3 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3A: ANTW2 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 08:35 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B: LOKE1 - ANTW4 Lokeren HC LOKE1
21/10/2017 08:40 09:30 10:20 U8 Boys VHL 3B: KEER2 - ANTW3 KEERBERGEN KEER1
21/10/2017 08:40 09:30 10:20 U7 Girls VHL 4A: KEER2 - ANTW3 KEERBERGEN KEER1
21/10/2017 10:00 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - WADU1 ANTWERP ANTW1
21/10/2017 09:05 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur: GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT1
21/10/2017 09:45 10:00 11:00 U12 Girls VHL 2A: DRAG2 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
21/10/2017 09:45 10:00 11:00 U10 Boys VHL 2B: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG3
21/10/2017 09:10 10:00 11:00 U10 Boys VHL 4B: MOLH2 - ANTW3 MOL MOLH1
21/10/2017 08:50 10:00 11:00 U10 Girls VHL 4B: DEND1 - ANTW4 DENDER Hockey DEND1
21/10/2017 09:45 10:00 10:50 U8 Girls VHL 2: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG4
21/10/2017 10:00 10:00 10:50 U7 Boys VHL 2: STIX1 - ANTW1 HASSELT STIX STIX2
21/10/2017 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 3B: ANTW3 - STIX1 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 10:30 10:30 11:30 U10 Boys VHL 1: ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 11:00 11:00 12:25 U14 Girls VHL 3D: KEMP1 - ANTW4 NOORDERKEMPEN KEMP1
21/10/2017 11:30 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 1: ANTW1 - MECH1 ANTWERP ANTW1
21/10/2017 11:30 11:30 12:30 U12 Boys VHL 3A: ANTW2 - TEMS2 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4C: ANTW5 - KEMP1 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 10:15 11:30 12:55 U14 Girls VHL 1: CTIA1 - ANTW2 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
21/10/2017 10:55 11:30 12:30 U12 Boys VHL 1A: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX3
21/10/2017 10:35 11:30 12:20 U8 Boys VHL 1: LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV2
21/10/2017 10:35 11:30 12:20 U8 Girls VHL 1: LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV2
21/10/2017 11:00 11:30 12:20 U7 Boys VHL 3B: VICT2 - ANTW2 VICTORY VICT2
21/10/2017 11:30 11:30 12:20 U7 Girls VHL 1: GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT3
21/10/2017 11:00 11:30 12:20 U7 Girls VHL 3: VICT3 - ANTW2 VICTORY VICT2
21/10/2017 12:30 12:30 13:30 U10 Boys VHL 4C: ANTW4 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 2: ANTW2 - LEUV2 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 2: ANTW3 - HERA1 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3B: ANTW4 - VICT5 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3C: ANTW3 - BEER2 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 13:00 13:00 14:25 U16 Girls Nat. 1: ANTW2 - INDI1 ANTWERP ANTW1
21/10/2017 11:25 13:00 14:25 U14 Boys Nat. 1: EMBG1 - ANTW1 EMBOURG EMBG1
21/10/2017 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 3D: ANTW5 - BRAX4 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 13:45 14:00 15:25 U14 Boys VHL 3B: DRAG4 - ANTW3 DRAGONS. DRAG3
21/10/2017 14:30 14:30 15:55 U14 Boys VHL 1: ANTW2 - STIX1 ANTWERP ANTW1
21/10/2017 13:15 14:30 15:55 U16 Girls VHL 3A: CTIA2 - ANTW4 WAREGEM SPORT CENTER CTIA1
21/10/2017 15:00 15:00 16:25 U16 Girls VHL 3B: ANTW3 - KEMP1 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 14:00 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1: UCCL1 - ANTW1 UCCLE UCCL1
21/10/2017 15:15 15:30 16:55 U16 Boys VHL 2B: ANTW3 - DRAG3 DRAGONS. DRAG3
21/10/2017 16:00 16:00 17:25 U19 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - LEOP1 ANTWERP ANTW1
21/10/2017 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2B: ANTW2 - DRAG3 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 16:00 16:30 17:55 College League Boys Nat. 0: HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA2
21/10/2017 15:10 16:30 17:55 College League Girls Nat. 0: BRUG1 - ANTW1 BRUGGE BRUG1
21/10/2017 16:15 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2B: DRAG4 - ANTW3 DRAGONS. DRAG1
21/10/2017 17:30 17:30 18:55 U19 Boys VHL 1: ANTW2 - VICT2 ANTWERP ANTW1
21/10/2017 17:30 18:00 19:25 U19 Girls VHL 3B: VICT4 - ANTW4 VICTORY VICT2
21/10/2017 18:00 18:00 19:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - KNOK1 ANTWERP ANTW2
21/10/2017 19:00 19:00 20:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
22/10/2017 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - DRAG4 ANTWERP ANTW1
22/10/2017 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - OREE1 ANTWERP ANTW1
22/10/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - BRUG2 ANTWERP ANTW2
22/10/2017 09:05 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: DARI4 - ANTW3 DARING DARI2
22/10/2017 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - TEMS2 ANTWERP ANTW1
22/10/2017 11:30 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: HERA1 - ANTW1 HERAKLES HERA1
22/10/2017 13:25 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: LANG1 - ANTW1 LEOPOLD LEOP1
22/10/2017 16:00 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: HERA2 - ANTW2 HERAKLES HERA1
23/10/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - WELL1 ANTWERP ANTW1
23/10/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HERA2 ANTWERP ANTW2
23/10/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - KEER1 ANTWERP ANTW2
23/10/2017 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG1 - ANTW2 DRAGONS. DRAG3
23/10/2017 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - KEER1 ANTWERP ANTW2
23/10/2017 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HERA2 ANTWERP ANTW2
28/10/2017 15:00 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - HERA1 ANTWERP ANTW1
28/10/2017 14:00 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI2
28/10/2017 14:10 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: OMBR1 - ANTW1 OMBRAGE OMBR1
28/10/2017 15:00 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - INDI1 ANTWERP ANTW2
29/10/2017 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: Bye - MECH7 ANTWERP ANTW2
29/10/2017 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - WELL2 ANTWERP ANTW1
29/10/2017 11:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: WELL1 - ANTW1 WELLINGTON WELL1
29/10/2017 13:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: WELL1 - ANTW1 WELLINGTON WELL1
29/10/2017 16:00 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: BEER2 - ANTW2 BEERSCHOT BEER1
01/11/2017 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
01/11/2017 14:00 15:30 16:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - INDI1 ANTWERP ANTW1
01/11/2017 16:30 17:30 18:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - LEUV2 ANTWERP ANTW1
04/11/2017 15:00 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - INDI1 ANTWERP ANTW1
04/11/2017 14:30 15:00 16:25 College League Boys Nat. 0: HERA1 - ANTW2 HERAKLES HERA2
04/11/2017 13:40 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: KNOK1 - ANTW1 KNOKKE KNOK1
04/11/2017 15:00 15:00 16:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - VICT1 ANTWERP ANTW2
05/11/2017 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - MECH3 ANTWERP ANTW1
05/11/2017 00:30 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: BEER6 - Bye BEERSCHOT BEER2
05/11/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - DRAG6 ANTWERP ANTW2
05/11/2017 09:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: INDI4 - ANTW3 INDIANA INDI1
05/11/2017 09:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: WE/ZA1 - ANTW1 WELLINGTON WELL1
05/11/2017 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - WADU2 ANTWERP ANTW1
05/11/2017 10:55 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: LEOP1 - ANTW1 LEOPOLD LEOP1
05/11/2017 13:35 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: BAUD1 - ANTW1 BAUDOUIN BAUD1
05/11/2017 15:25 17:30 18:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: LEOP2 - ANTW2 LEOPOLD LEOP1
06/11/2017 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - HERA5 ANTWERP ANTW1
06/11/2017 20:00 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: HERA6 - ANTW4 HERAKLES HERA1
11/11/2017 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 3B: ANTW3 - VICT5 ANTWERP ANTW1
11/11/2017 08:30 08:30 09:30 U12 Girls VHL 4B: ANTW4 - BLAC1 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B: ANTW3 - HERA2 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 09:30 09:30 10:30 U10 Boys VHL 4B: ANTW3 - BRAX5 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 08:55 09:30 10:30 U12 Boys VHL 4B: TEMS3 - ANTW4 TEMSE TEMS2
11/11/2017 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - WADU1 ANTWERP ANTW1
11/11/2017 09:05 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1: GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT1
11/11/2017 10:30 10:30 11:30 U12 Boys VHL 1A: ANTW1 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 10:30 10:30 11:30 U10 Boys VHL 1: ANTW1 - INDI1 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 09:35 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B: LOKE1 - ANTW5 Lokeren HC LOKE1
11/11/2017 09:30 10:30 11:20 U8 Girls VHL 2: INDI2 - ANTW3 INDIANA INDI3
11/11/2017 10:15 10:30 11:20 U7 Boys VHL 2: DRAG2 - ANTW1 DRAGONS. DRAG4
11/11/2017 10:15 10:30 11:20 U7 Boys VHL 3B: DRAG3 - ANTW4 DRAGONS. DRAG4
11/11/2017 10:30 11:00 11:50 U7 Girls VHL 3: BEER2 - ANTW2 BEERSCHOT BEER2
11/11/2017 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1: ANTW1 - MECH1 ANTWERP ANTW1
11/11/2017 11:30 11:30 12:30 U12 Girls VHL 3B: ANTW3 - LEUV2 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 4C: ANTW4 - LEUV3 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 10:55 11:30 12:55 U14 Girls Nat. Honneur: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
11/11/2017 10:10 11:30 12:55 U14 Boys VHL 1: BRUG1 - ANTW2 BRUGGE BRUG1
11/11/2017 11:15 11:30 12:55 U14 Girls VHL 3D: DRAG4 - ANTW5 DRAGONS. DRAG4
11/11/2017 10:35 11:30 12:30 U10 Boys VHL 2B: ISCA1 - ANTW2 ISCA ISCA1
11/11/2017 11:15 11:30 12:30 U10 Girls VHL 1: DRAG1 - ANTW2 DRAGONS. DRAG3
11/11/2017 10:55 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4C: BRAX3 - ANTW5 BRAXGATA BRAX3
11/11/2017 11:00 11:30 12:20 U8 Boys VHL 2: HERA1 - ANTW2 HERAKLES HERA2
11/11/2017 10:55 11:30 12:20 U8 Boys VHL 3B: TEMS1 - ANTW3 TEMSE TEMS2
11/11/2017 10:55 11:30 12:20 U8 Girls VHL 1: TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS2
11/11/2017 12:30 12:30 13:30 U10 Girls VHL 1: ANTW1 - STIX1 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 1: ANTW1 - INDI1 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 2: ANTW2 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3B: ANTW2 - BEER3 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 12:30 12:30 13:20 U7 Boys VHL 3C: ANTW3 - MOLH1 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 11:30 12:30 13:20 U7 Girls VHL 1: INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI3
11/11/2017 13:00 13:00 14:25 U14 Girls VHL 1: ANTW2 - LION1 ANTWERP ANTW1
11/11/2017 12:45 13:00 14:25 U14 Girls VHL 2B: DRAG2 - ANTW3 DRAGONS. DRAG1
11/11/2017 13:30 13:30 14:55 U14 Girls VHL 3D: ANTW4 - DRAG6 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 12:55 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4A: BRAX2 - ANTW3 BRAXGATA BRAX3
11/11/2017 14:30 14:30 15:55 U16 Boys VHL 1: ANTW2 - BAUD1 ANTWERP ANTW1
11/11/2017 13:50 14:30 15:55 U16 Girls VHL 3B: TAXA2 - ANTW3 TAXANDRIA TAXA1
11/11/2017 15:00 15:00 16:25 U16 Girls VHL 3A: ANTW4 - BRAX4 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 14:10 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: RWSC2 - ANTW2 WHITE STAR RWSC1
11/11/2017 14:45 15:00 16:25 U19 Boys VHL 1: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG2
11/11/2017 16:00 16:00 17:25 U19 Boys Nat. 1: ANTW1 - BRUG1 ANTWERP ANTW1
11/11/2017 15:45 16:00 17:25 U16 Boys VHL 2B: ANTW3 - VRIJ1 DRAGONS. DRAG4
11/11/2017 15:00 16:00 17:25 College League Boys Nat. 0: INDI1 - ANTW2 INDIANA INDI1
11/11/2017 15:05 16:00 17:25 U19 Girls Nat. Honneur: WADU1 - ANTW1 WAT. DUCKS WADU1
11/11/2017 16:30 16:30 17:55 U19 Girls VHL 2B: ANTW2 - ANTW3 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 15:55 16:30 17:55 College League Girls Nat. 0: BRAX1 - ANTW2 BRAXGATA BRAX1
11/11/2017 17:30 17:30 18:55 U19 Girls VHL 3B: ANTW4 - BEER2 ANTWERP ANTW1
11/11/2017 18:00 18:00 19:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
11/11/2017 16:50 18:00 19:25 U16 Girls Nat. 1: PING1 - ANTW2 PINGOUIN PING1
11/11/2017 19:00 19:00 20:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - INDI2 ANTWERP ANTW1
12/11/2017 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: Bye - DRAG7 ANTWERP ANTW2
12/11/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - VICT4 ANTWERP ANTW2
12/11/2017 09:10 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: RASA1 - ANTW1 RASANTE RASA1
12/11/2017 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: BEER5 - ANTW4 BEERSCHOT BEER2
12/11/2017 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW1
12/11/2017 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - NAMU1 ANTWERP ANTW1
12/11/2017 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - BRAX2 ANTWERP ANTW1
13/11/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - DRAG2 ANTWERP ANTW1
13/11/2017 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG3 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
13/11/2017 20:00 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: BEER1 - ANTW3 BEERSCHOT BEER1
13/11/2017 20:00 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: VICT1 - ANTW4 BEERSCHOT BEER1
13/11/2017 20:45 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: BEER1 - ANTW4 BEERSCHOT BEER1
13/11/2017 20:45 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: VICT1 - ANTW3 BEERSCHOT BEER1
18/11/2017 08:30 08:30 09:55 U14 Boys VHL 1: ANTW2 - BEER1 ANTWERP ANTW1
18/11/2017 08:30 08:30 09:30 U10 Girls VHL 1: ANTW2 - KEER1 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 08:30 08:30 09:30 U10 Girls VHL 4B: ANTW4 - MERO1 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 08:00 08:30 09:30 U10 Boys VHL 1: MECH1 - ANTW1 MECHELSE MECH2
18/11/2017 07:55 08:30 09:30 U10 Girls VHL 1: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX3
18/11/2017 09:30 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3A: ANTW2 - BRAX4 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 09:30 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3A: ANTW2 - BRUG2 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 09:00 09:30 10:30 U12 Boys VHL 3B: BEER1 - ANTW3 BEERSCHOT BEER2
18/11/2017 08:55 09:30 10:30 U12 Girls VHL 2A: BRAX2 - ANTW1 BRAXGATA BRAX3
18/11/2017 08:50 09:30 10:30 U12 Girls VHL 3B: TAXA1 - ANTW3 TAXANDRIA TAXA1
18/11/2017 10:00 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - RACI1 ANTWERP ANTW1
18/11/2017 09:25 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
18/11/2017 10:30 10:30 11:30 U12 Boys VHL 4B: ANTW4 - BRAX5 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 10:30 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B: ANTW5 - TEMS2 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 09:55 10:30 11:30 U12 Girls VHL 4B: BRAX5 - ANTW4 BRAXGATA BRAX3
18/11/2017 09:55 10:30 11:30 U10 Boys VHL 4C: MERO1 - ANTW4 VRIJBROEK VRIJ1
18/11/2017 10:15 10:30 11:20 U8 Boys VHL 1: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG4
18/11/2017 11:30 11:30 12:55 U16 Boys Nat. 1: ANTW1 - LARA1 ANTWERP ANTW1
18/11/2017 11:30 11:30 12:30 U10 Boys VHL 2B: ANTW2 - MECH2 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 11:30 11:30 12:30 U10 Girls VHL 4C: ANTW5 - ANTW3 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 10:55 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
18/11/2017 10:35 11:30 12:55 U14 Boys VHL 3B: LOKE1 - ANTW3 Lokeren HC LOKE1
18/11/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 2: ANTW2 - KEER1 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Boys VHL 3B: ANTW3 - MERO1 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 1: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 12:30 12:30 13:20 U8 Girls VHL 2: ANTW3 - ANTW2 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 11:40 12:30 13:55 U14 Girls VHL 1: KEER1 - ANTW2 KEERBERGEN KEER1
18/11/2017 13:00 13:00 14:25 U16 Girls Nat. 1: ANTW2 - NAMU1 ANTWERP ANTW1
18/11/2017 11:40 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: NAMU1 - ANTW2 NAMUR NAMU1
18/11/2017 12:30 13:00 14:25 U16 Boys VHL 2B: MECH2 - ANTW3 MECHELSE MECH1
18/11/2017 13:30 13:30 14:20 U7 Boys VHL 2: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 13:30 13:30 14:20 U7 Boys VHL 3B: ANTW4 - ANTW2 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 3: ANTW2 - INDI3 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 13:30 13:30 14:20 U7 Girls VHL 4A: ANTW3 - BEER3 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 13:00 13:30 14:20 U7 Boys VHL 3C: VICT4 - ANTW3 VICTORY VICT2
18/11/2017 13:00 14:00 15:25 U16 Girls VHL 3A: INDI2 - ANTW4 INDIANA INDI2
18/11/2017 14:30 14:30 15:55 U14 Girls VHL 2B: ANTW3 - BRAX3 ANTWERP ANTW1
18/11/2017 14:30 14:30 15:55 U14 Girls VHL 3D: ANTW5 - ANTW4 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 15:00 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1: LLNH1 - ANTW1 LOUVAIN-LA-NEUVE LLNH1
18/11/2017 14:25 15:00 16:25 U19 Girls VHL 2B: BRAX3 - ANTW2 BRAXGATA BRAX3
18/11/2017 14:05 15:00 16:25 U19 Girls VHL 3B: LOKE1 - ANTW4 Lokeren HC LOKE1
18/11/2017 14:40 15:30 16:55 U16 Boys VHL 1: KEER1 - ANTW2 KEERBERGEN KEER1
18/11/2017 16:00 16:00 17:25 U19 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - KEER1 ANTWERP ANTW1
18/11/2017 16:00 16:00 17:25 U16 Girls VHL 3B: ANTW3 - DRAG4 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 17:30 17:30 18:55 U19 Boys VHL 1: ANTW2 - HOEG1 ANTWERP ANTW1
18/11/2017 17:30 17:30 18:55 U19 Girls VHL 2B: ANTW3 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
18/11/2017 19:00 19:00 20:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
18/11/2017 19:00 19:00 20:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - ANTW1 ANTWERP ANTW2
19/11/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - LEUV4 ANTWERP ANTW2
19/11/2017 08:50 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: PING5 - ANTW3 PINGOUIN PING2
19/11/2017 08:55 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: RACI1 - ANTW1 RACING RACI1
19/11/2017 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - BRAX2 ANTWERP ANTW1
19/11/2017 11:30 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
19/11/2017 14:00 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
19/11/2017 16:00 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: VICT2 - ANTW2 VICTORY VICT1
20/11/2017 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - ANTW4 ANTWERP ANTW1
25/11/2017 00:30 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: MECH2 - Bye MECHELSE MECH1
25/11/2017 01:05 02:00 03:25 Open League Dames Nat. Honneur: LEUV2 - ANTW2 LEUVEN LEUV1
25/11/2017 08:30 08:30 09:55 U16 Boys VHL 1: ANTW2 - BEER1 ANTWERP ANTW1
25/11/2017 10:00 10:00 11:25 U16 Girls Nat. Honneur: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
25/11/2017 08:40 10:00 11:25 U16 Boys Nat. 1: BRUG1 - ANTW1 BRUGGE BRUG1
25/11/2017 09:25 10:00 11:25 U16 Girls Nat. 1: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX2
25/11/2017 09:30 10:00 11:25 U14 Girls Nat. Honneur: MECH1 - ANTW1 MECHELSE MECH1
25/11/2017 11:30 11:30 12:55 U14 Boys Nat. 1: ANTW1 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
25/11/2017 10:40 11:30 12:55 U14 Boys VHL 1: KEER1 - ANTW2 KEERBERGEN KEER1
25/11/2017 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - KNOK1 ANTWERP ANTW2
25/11/2017 13:00 13:00 14:25 U14 Girls VHL 1: ANTW2 - TAXA1 ANTWERP ANTW1
25/11/2017 12:05 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: GANT1 - ANTW2 GANTOISE GANT1
25/11/2017 15:00 15:00 16:25 U19 Boys Nat. 1: ANTW1 - RASA1 ANTWERP ANTW1
25/11/2017 14:30 15:00 16:25 U19 Girls Nat. Honneur: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
25/11/2017 13:55 15:00 16:25 U19 Boys VHL 1: STIX1 - ANTW2 HASSELT STIX STIX1
25/11/2017 16:30 16:30 17:55 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - SGEO1 ANTWERP ANTW1
25/11/2017 17:30 18:00 19:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT1
26/11/2017 00:30 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: HERA4 - Bye HERAKLES HERA2
26/11/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - MECH3 ANTWERP ANTW2
26/11/2017 09:45 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: DRAG4 - ANTW3 DRAGONS. DRAG1
26/11/2017 08:25 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: EMBG1 - ANTW1 EMBOURG EMBG1
27/11/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
27/11/2017 19:35 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: AMAN1 - ANTW2 AMIC/ANDERL. AMAN1
27/11/2017 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: MERO1 - ANTW3 VRIJBROEK VRIJ1
27/11/2017 19:55 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: VRIJ1 - ANTW4 VRIJBROEK VRIJ1
27/11/2017 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: MERO1 - ANTW4 VRIJBROEK VRIJ1
27/11/2017 20:40 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: VRIJ1 - ANTW3 VRIJBROEK VRIJ1
02/12/2017 12:25 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
02/12/2017 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - BRUG1 ANTWERP ANTW2
03/12/2017 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - RASA1 ANTWERP ANTW1
03/12/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - BEER5 ANTWERP ANTW2
03/12/2017 11:00 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT4 - ANTW3 VICTORY VICT1
04/12/2017 19:10 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: BRUG3 - ANTW5 BRUGGE BRUG1
09/12/2017 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
09/12/2017 12:25 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX1
10/12/2017 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - HERA5 ANTWERP ANTW2
10/12/2017 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - BE/RW1 ANTWERP ANTW1
10/12/2017 09:25 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: TEMS3 - ANTW4 TEMSE TEMS2
11/12/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - HERA1 ANTWERP ANTW1
11/12/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG3 ANTWERP ANTW2
11/12/2017 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - MECH1 ANTWERP ANTW2
11/12/2017 19:35 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: AMAN1 - ANTW1 AMIC/ANDERL. AMAN1
11/12/2017 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - MECH1 ANTWERP ANTW2
11/12/2017 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG3 ANTWERP ANTW2
18/12/2017 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - INDI5 ANTWERP ANTW1
08/01/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - AMAN1 ANTWERP ANTW1
08/01/2018 20:00 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: HERA1 - ANTW2 HERAKLES HERA1
22/01/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - AMAN1 ANTWERP ANTW1
22/01/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG1 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - ANTW1 ANTWERP ANTW1
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
05/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
05/02/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
10/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - SGEO1 ANTWERP ANTW1
10/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - BEER1 ANTWERP ANTW2
10/02/2018 12:05 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV2
10/02/2018 12:30 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: HERA1 - ANTW2 HERAKLES HERA1
17/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - GANT1 ANTWERP ANTW1
17/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - OMBR1 ANTWERP ANTW2
17/02/2018 11:40 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: SGEO1 - ANTW1 SAINT-GEORGES SGEO1
17/02/2018 12:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: INDI1 - ANTW2 INDIANA INDI1
17/02/2018 14:00 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: WELL2 - ANTW2 WELLINGTON WELL1
18/02/2018 00:55 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: LEUV4 - Bye LEUVEN LEUV2
18/02/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: Bye - MOLH1 ANTWERP ANTW2
18/02/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - DRAG4 ANTWERP ANTW2
18/02/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - EMBG1 ANTWERP ANTW1
18/02/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: MECH3 - ANTW4 MECHELSE MECH1
18/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - WELL1 ANTWERP ANTW1
18/02/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - WELL1 ANTWERP ANTW1
18/02/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - BEER2 ANTWERP ANTW1
19/02/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - GANT6 ANTWERP ANTW1
19/02/2018 20:00 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: HERA5 - ANTW4 HERAKLES HERA1
24/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - INDI2 ANTWERP ANTW1
24/02/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
24/02/2018 11:40 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: NAMU1 - ANTW1 NAMUR NAMU1
24/02/2018 11:40 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BRUG1 - ANTW2 BRUGGE BRUG1
25/02/2018 00:35 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: TEMS3 - Bye TEMSE TEMS1
25/02/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 3A: Bye - KEMP1 ANTWERP ANTW2
25/02/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - UCCL1 ANTWERP ANTW1
25/02/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - LOPA2 ANTWERP ANTW2
25/02/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: VICT3 - ANTW3 VICTORY VICT1
25/02/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
25/02/2018 11:45 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG2
25/02/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - OLDC1 ANTWERP ANTW1
25/02/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - LEUV3 ANTWERP ANTW1
26/02/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - OREE1 ANTWERP ANTW1
26/02/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: WELL1 - ANTW2 WELLINGTON WELL1
26/02/2018 19:35 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: LEUV1 - ANTW3 LEUVEN LEUV1
26/02/2018 19:35 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: LEUV2 - ANTW4 LEUVEN LEUV1
26/02/2018 20:20 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: LEUV1 - ANTW4 LEUVEN LEUV1
26/02/2018 20:20 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: LEUV2 - ANTW3 LEUVEN LEUV1
03/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - GANT1 ANTWERP ANTW1
03/03/2018 12:30 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: VICT1 - ANTW2 VICTORY VICT3
03/03/2018 12:25 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: TEMS1 - ANTW1 TEMSE TEMS1
03/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - BRAX2 ANTWERP ANTW2
04/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - DRAG3 ANTWERP ANTW1
04/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - BEER4 ANTWERP ANTW2
04/03/2018 09:30 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: BEER6 - ANTW4 BEERSCHOT BEER2
04/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - LARA2 ANTWERP ANTW1
04/03/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: WADU1 - ANTW1 WAT. DUCKS WADU1
04/03/2018 10:50 12:00 13:25 Masters Nat. Honneur: PI/LA1 - ANTW1 PINGOUIN PING1
04/03/2018 13:40 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: OMBR1 - ANTW1 OMBRAGE OMBR1
04/03/2018 15:35 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: WADU2 - ANTW2 WAT. DUCKS WADU1
05/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - BRUG3 ANTWERP ANTW1
05/03/2018 19:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: INDI5 - ANTW5 INDIANA INDI1
10/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - ANTW1 ANTWERP ANTW1
10/03/2018 12:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI1
10/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - TEMS1 ANTWERP ANTW2
11/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - GDEV2 ANTWERP ANTW1
11/03/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - SGEO1 ANTWERP ANTW1
11/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - SGEO2 ANTWERP ANTW2
11/03/2018 09:45 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: DRAG3 - ANTW3 DRAGONS. DRAG1
11/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - GANT2 ANTWERP ANTW1
11/03/2018 10:40 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: BRUG1 - ANTW1 BRUGGE BRUG1
11/03/2018 13:35 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: AMAN1 - ANTW1 AMIC/ANDERL. AMAN1
11/03/2018 15:40 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: OREE2 - ANTW2 OREE OREE1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - UCCL1 ANTWERP ANTW1
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 19:10 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: OREE1 - ANTW2 OREE Ecole Européenne ECEU1
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - HOEG2 ANTWERP ANTW2
12/03/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - HOEG1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
17/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW2
17/03/2018 12:05 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: LEUV1 - ANTW2 LEUVEN LEUV2
17/03/2018 12:10 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: OMBR1 - ANTW2 OMBRAGE OMBR1
17/03/2018 13:50 15:00 16:25 Open League Dames Nat. Honneur: PING2 - ANTW2 PINGOUIN PING1
18/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: GANT3 - Bye GANTOISE GANT2
18/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - WADU7 ANTWERP ANTW2
18/03/2018 08:55 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: LEOP1 - ANTW1 LEOPOLD LEOP1
18/03/2018 08:35 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: HERM2 - ANTW4 HERMES HERM1
18/03/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - RWSC1 ANTWERP ANTW1
18/03/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - RWSC1 ANTWERP ANTW1
18/03/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - RACI2 ANTWERP ANTW1
19/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - HERA6 ANTWERP ANTW1
19/03/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: GANT6 - ANTW4 GANTOISE GANT2
24/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - INDI1 ANTWERP ANTW1
24/03/2018 12:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: INDI2 - ANTW1 INDIANA INDI1
24/03/2018 12:30 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT1
24/03/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - BEER1 ANTWERP ANTW2
25/03/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - VICT5 ANTWERP ANTW1
25/03/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
25/03/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - DRAG5 ANTWERP ANTW2
25/03/2018 08:55 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: HOEG2 - ANTW3 HOEGAARDEN HHIH1
25/03/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - HERA2 ANTWERP ANTW1
25/03/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: GANT1 - ANTW1 GANTOISE GANT1
25/03/2018 14:00 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: MECH1 - ANTW1 MECHELSE MECH1
25/03/2018 15:40 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: RASA2 - ANTW2 RASANTE RASA1
26/03/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - DRAG3 ANTWERP ANTW1
26/03/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG2 - ANTW1 DRAGONS. DRAG3
26/03/2018 19:40 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HERA2 - ANTW3 KEERBERGEN KEER1
26/03/2018 19:40 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: KEER1 - ANTW4 KEERBERGEN KEER1
26/03/2018 20:25 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HERA2 - ANTW4 KEERBERGEN KEER1
26/03/2018 20:25 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: KEER1 - ANTW3 KEERBERGEN KEER1
07/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - BRUG1 ANTWERP ANTW2
07/04/2018 11:40 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: KNOK1 - ANTW2 KNOKKE KNOK1
08/04/2018 00:15 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: DRAG4 - Bye DRAGONS. DRAG2
08/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
08/04/2018 11:25 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: TEMS2 - ANTW2 TEMSE TEMS1
08/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - LANG1 ANTWERP ANTW1
08/04/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - HERA2 ANTWERP ANTW1
14/04/2018 12:25 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BRAX2 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
14/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - BRAX1 ANTWERP ANTW2
15/04/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - BEER3 ANTWERP ANTW1
15/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - RWSC2 ANTWERP ANTW1
15/04/2018 11:25 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: BRAX1 - ANTW1 BRAXGATA BRAX1
15/04/2018 13:10 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: NAMU1 - ANTW1 NAMUR NAMU1
15/04/2018 15:55 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX1
16/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - WELL1 ANTWERP ANTW1
16/04/2018 19:10 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: OREE1 - ANTW1 OREE Ecole Européenne ECEU1
21/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW1 - LEUV1 ANTWERP ANTW1
21/04/2018 11:40 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: SGEO1 - ANTW2 SAINT-GEORGES SGEO1
21/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW1 - ANTW2 ANTWERP ANTW2
22/04/2018 00:30 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: VICT4 - Bye VICTORY VICT1
22/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - PING5 ANTWERP ANTW2
22/04/2018 10:00 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: ANTW1 - RACI1 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 09:05 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: LEUV4 - ANTW4 LEUVEN LEUV1
22/04/2018 12:00 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 11:25 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: BRAX2 - ANTW2 BRAXGATA BRAX2
22/04/2018 14:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: ANTW1 - VICT1 ANTWERP ANTW1
22/04/2018 16:30 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: ANTW2 - VICT2 ANTWERP ANTW1
23/04/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - HERA6 ANTWERP ANTW1
23/04/2018 20:00 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: HERA5 - ANTW5 HERAKLES HERA1
28/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: ANTW2 - NAMU1 ANTWERP ANTW1
28/04/2018 12:30 13:00 14:25 College League Boys Nat. 0: VICT1 - ANTW1 VICTORY VICT3
28/04/2018 12:30 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: BEER1 - ANTW1 BEERSCHOT BEER1
28/04/2018 13:00 13:00 14:25 College League Girls Nat. 0: ANTW2 - HERA1 ANTWERP ANTW2
29/04/2018 00:00 00:00 01:25 Open League Dames Reg. VHL 1: Bye - MECH2 ANTWERP ANTW1
29/04/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: ANTW4 - TEMS3 ANTWERP ANTW2
29/04/2018 09:30 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: BE/RW1 - ANTW1 BEERSCHOT BEER1
29/04/2018 11:00 11:30 12:55 Messieurs Min. Nat. Honneur: HERA5 - ANTW3 HERAKLES HERA1
29/04/2018 12:00 12:00 13:25 Open League Dames Nat. Honneur: ANTW2 - LEUV2 ANTWERP ANTW1
29/04/2018 11:05 12:00 13:25 Belgian League Dames Nat. Honneur: LEUV1 - ANTW1 LEUVEN LEUV1
29/04/2018 13:30 14:30 15:55 Belgian League Messieurs Nat. 1: INDI1 - ANTW1 INDIANA INDI1
29/04/2018 15:35 16:30 17:55 Open League Messieurs Nat. Honneur: LEUV2 - ANTW2 LEUVEN LEUV1
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - HERA1 ANTWERP ANTW1
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - BEER1 ANTWERP ANTW2
30/04/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - VICT1 ANTWERP ANTW2
30/04/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: UCCL1 - ANTW2 UCCLE UCCL1
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - VICT1 ANTWERP ANTW2
30/04/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - BEER1 ANTWERP ANTW2
06/05/2018 10:00 10:00 11:25 Messieurs Min. Nat. Honneur: ANTW3 - DARI4 ANTWERP ANTW2
06/05/2018 09:10 10:00 11:25 Masters Nat. Honneur: OREE1 - ANTW1 OREE OREE1
06/05/2018 08:40 10:00 11:25 Messieurs Reg. Lagere VHL 1: BRUG2 - ANTW4 BRUGGE BRUG1
07/05/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW4 - ANTW5 ANTWERP ANTW1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW2 - DRAG1 ANTWERP ANTW1
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - MERO1 ANTWERP ANTW2
14/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - VRIJ1 ANTWERP ANTW2
14/05/2018 19:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: WELL1 - ANTW1 WELLINGTON WELL1
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW3 - VRIJ1 ANTWERP ANTW2
14/05/2018 21:15 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: ANTW4 - MERO1 ANTWERP ANTW2
21/05/2018 20:30 20:30 21:55 Junior Ladies VHL 1: ANTW5 - BRUG3 ANTWERP ANTW1
28/05/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - DRAG3 ANTWERP ANTW1
28/05/2018 20:15 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: DRAG2 - ANTW2 DRAGONS. DRAG3
28/05/2018 20:00 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - ANTW3 MECHELSE MECH1
28/05/2018 20:00 20:30 21:30 Gentlemen VHL 1B: MECH1 - ANTW4 MECHELSE MECH1
28/05/2018 20:45 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: HOEG3 - ANTW4 MECHELSE MECH1
28/05/2018 20:45 21:15 22:15 Gentlemen VHL 1B: MECH1 - ANTW3 MECHELSE MECH1
04/06/2018 20:30 20:30 21:30 Gentlemen Nat. Honneur: ANTW1 - ANTW2 ANTWERP ANTW1
Clubkalender
22/10/2017 09:00-22:00
Autorally
30/10/2017 09:00 - 31/10/2017 16:00
Halloweenstage Part I
03/11/2017 09:00-16:00
Halloweenstage Part II
18/11/2017 18:30 - 19/11/2017 04:00
Progressive Dinner
07/12/2017 18:00-23:30
Pokeravond
Hoofdsponsor

Kalender
  September 2017  
M T W T F S S
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Met steun van

         

Wedstrijdverslag

Ontspanningslaan 4    |    2960 St. Job in 't Goor    |     info@rahc.be

© 2016, R. Antwerp H.C. - All rights reserved - website powered by Twizzit.com