clubhuis : 03/636 36 40

Ideeënbus idee@rahc.be

Aanmelden vrijwilligers en vacatures  => team@rahc.be

Aanmelden trainers & opleidingen => ata@rahc.be

Vertrouwenspersoon, pesten & privacy => vertrouwenspersoon@rahc.be

Organisatie Secretaris,=> secretaris@rahc.be

Leden- & clubadministratie: Annick Averens => annick@rahc.be

Communicatie, website en sociale media: Christophe De Cleene => communicatie@rahc.be

Horeca: Beth Neutjens => bar@rahc.be

Shop Hockey Nation: Scott Brocken => shop@rahc.be

Thesaurie: Ellen Van Ussel => thesaurie@rahc.be

Infrastructuur: Philippe Mertens => terrein@rahc.be

Materiaalbeheer => materiaal@rahc.be

Sponsoring Commissie: Michel Van Bavel => sponsoring@rahc.be

Topsporthockey Dames: Edward Bolluyt => THD@rahc.be

Topsporthockey Heren: Christophe De Cleene => THH@rahc.be

Verantwoordelijke buurtbewoners: Jan Bussels => buurtbewoners@rahc.be

Sportieve werking omkadering & jeugd, Trainers, trainingen Technische staff boven-onderbouw => ata@rahc.be

ATA Antwerp Trainer Academy: Birgitte Devos => ata@rahc.be

RAHC Keepersschool: Birgitte Devos en Anissa Meskal => goalies@rahc.be

G-Hockey: Jef Van Lint & Sarah Perrone => ghockey@rahc.be

RAHC Umpire Academy: Birgitte Devos => umpire@rahc.be

Indoorwerking => indoor@rahc.be

Wintercriterium: Bart Vanderhaegen => wintercriterium@rahc.be

 

Nummers die je hopelijk niet nodig hebt.

Noodnummer Ambulance en brandweer 112

Noodnummer Politie 101

Ziekenhuis A.Z. Sint-Jozef Malle (3,5 km) GPS: Oude Liersebaan 4, Malle 03 380 20 11

Ziekenhuis A.Z. Klina Brasschaat (3,7 km) GPS: Augustijnslei 100, Brasschaat 03 650 50 50

Dokter van wacht (A.Z. Klina) voor week en weekeinde 03 650 52 53

 

Feesten, terugkerende events & toernooien

Bar & restaurant, reserveren & info: Beth Neutjes => bar@rahc.be

Events & jaarkalender: Inge Clauwaert => events@rahc.be

Stages: stages@rahc.be

Jeugdtoernooien doorheen het jaar: Team Events => toernooi@rahc.be

Progressive dinner: Team Events => dinner@rahc.be

Galabal: Team events => galabal@rahc.be

Poker: Dick Van Luijk => poker@rahc.be

GPT toernooi: Nathalie Boeckx => gpt@rahc.be

 

Annick Averens 0477/395469    annick@rahc.be

Yvette Tholenaars 0473/613225 yvette@rahc.be of secretaris@rahc.be

 

 

Hoofdsponsor

Ontspanningslaan 4    |    2960 St. Job in 't Goor    |     info@rahc.be

© 2016, R. Antwerp H.C. - All rights reserved - website powered by Twizzit.com