clubhuis : 03/636 36 40

Secretaris,=> secretaris@rahc.be

Clubadministratie: => admin@rahc.be

Vertrouwenspersoon, pesten & privacy => vertrouwenspersoon@rahc.be

Ideeënbus idee@rahc.be

Communicatie, website en sociale media: => communicatie@rahc.be

Horeca: rahc@mygusto.be

Sponsoring Commissie:  => sponsoring@rahc.be

Antwerp Trainer Academy - Sportieve jeugdwerking & opleidingen:  => ata@rahc.be

Keepersschool: Anissa Meskal => goalies@rahc.be

G-Hockey: Sarah Perrone => ghockey@rahc.be

RAHC Umpire Academy: Birgitte Devos => umpire@rahc.be

Indoorwerking => indoor@rahc.be

 

Nummers die je hopelijk niet nodig hebt.

Noodnummer Ambulance en brandweer 112

Noodnummer Politie 101

Ziekenhuis A.Z. Sint-Jozef Malle (3,5 km) GPS: Oude Liersebaan 4, Malle 03 380 20 11

Ziekenhuis A.Z. Klina Brasschaat (3,7 km) GPS: Augustijnslei 100, Brasschaat 03 650 50 50

Dokter van wacht (A.Z. Klina) voor week en weekeinde 03 650 52 53

 

 

 

Annick Averens 0477/395469    annick@rahc.be

Yvette Tholenaars 0473/613225 yvette@rahc.be of secretaris@rahc.be

 

 

Hoofdsponsor

Ontspanningslaan 4    |    2960 St. Job in 't Goor    |     info@rahc.be

© 2016, R. Antwerp H.C. - All rights reserved - website powered by Twizzit.com